Юридичне бюро ІСТИНА

Ми вирішуємо завдання та питання різного ступеня складності з особливою увагою та відповідальністю

Гарантуємо конфіденційність, надійність, порядність, якість правової допомоги, що надається, та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Історія створення

Бажання допомагати громадянам, які потрапили у скрутне становище, громадянам, які соціально найбільш вразливі, прагнення домогтися справедливості об’єднали нас в одну команду, а події, що стрімко розвиваються в країні, дали імпульс для створення юридичного бюро.

Таким чином, юридичне бюро «Істина» було створено у 2014 році. Засновником бюро є адвокат Сластнікова Ганна Олександрівна. До складу нашого бюро увійшли адвокат, правозахисник, юристи, експерти-оцінювачі, перекладач, аудитор. Колектив досвідчених вузькопрофільних фахівців дозволяє нам ефективно вирішувати як типові юридичні завдання, так і специфічні, такі, що потребують окремого підходу.

Місія нашої компанії

Місія нашої команди полягає в тому, щоб відстояти порушені права громадян, які звернулися до нас за допомогою, з максимальною точністю поставлених завдань, уникаючи тимчасових витрат клієнта. Ми щиро переконані в тому, що закон має бути єдиним для всіх. Назву «Істина» обрано не випадково, оскільки в основу нашої діяльності закладено основні постулати моралі. Якщо після попередньої консультації ми беремося за справу, то робимо її якісно.

Світ багатогранний. Осягнути неосяжне неможливо. Саме тому співробітники нашого бюро мають вузьку спрямовану спеціалізацію, що дозволяє досягати позитивної практики. Кожен має займатися своєю справою. Досвід роботи дозволяє нам ствердно говорити про те, що в юридичних питаннях слід звертатися не до здорового глузду, а до юристів!

Колектив

Ганна Сластнікова

Директор, адвокат-практик

Професійний досвід
2006-2013 рр. – робота в обласному апараті юстиції
2013-2014 років. – юрист-господарник на підприємстві, кадрова робота
2015 р. – за н.в. директор Юридичного бюро ” ІСТИНА ”

Спеціалізація
Основним напрямом є робота з найбільш вразливою категорією нашого суспільства – захист прав переселенців. На стику неврегульованості та двозначності законодавства актуалізувалися нові соціальні проблеми. Про утиски прав та дискримінацію переселенців говорять уже за межами нашої держави: існує ціла низка рішень Європейського суду проти України на користь фізичних осіб. У зв’язку з цим профільна орієнтація поширюється на адміністративні, цивільні, спадкові, сімейні та банківські суперечки. Окрему увагу приділяємо суперечкам, які пов’язані з ДТП. Над цією категорією працюють не лише юристи, адвокати нашого бюро, а й експерти та комісари.

Мови
Англійська, російська, українська

Відгуки

клієнтів про ЮБ ІСТИНА

Компания понравилась, потому что консультация юриста была оказана в день обращения. Огромный плюс в том, что юрист хорошо вник в суть проблемы и подсказал правильное решение.

Катя Исаева25 июня 2017

Мне предстоял развод и понадобилась консультация юриста по поводу раздела имущества. Огромное спасибо за оперативность и ответы на все вопросы. Я осталась довольна.

Ирина Гармаш 23 янв 2017
Хочу сказать спасибо компании за предоставления хорошего адвоката. Меня отлично защитили в суде перед моим работодателем, который обвинял меня в мошенничестве.
Яна Гилмо6 сен 2018

Нужна была помощь адвоката в решении вопроса по разводу и разделу имущества. Были спорные моменты и жена подала в суд. Адвокат мне помог решить вопросы, я остался доволен результатом.

Иван Филлипов

Все отзывы взяты из публикаций слушателей в социальных сетях.

2018© Всі права належать ЮБ ICТИНА
Создание сайта адвоката | юриста "Сайтостроитель" создание сайта адвокатской конторы Одесса